fbpx

Fotowoltaika Warmińsko-mazurskie

Rosnące ceny energii? Chęć korzystania z rozwiązań przyjaznych środowisku? Korzystne opcje dofinansowania? Argumentów przemawiających za fotowoltaiką jest bardzo wiele, a w firmie Elektron wspieramy naszych klientów na każdym etapie inwestycji w odnawialne źródła energii. Naszą ofertę kierujemy do gospodarstw domowych, rolników i firm między innymi z województwa warmińsko-mazurskiego. Fotowoltaika na Mazurach? Nie szukaj dłużej i wybierz nasze usługi!

Dofinansowanie do paneli fotowoltaicznych

Decyzja o montażu instalacji PV często idzie w parze z ubieganiem się o wsparcie pieniężne na zakup paneli fotowoltaicznych. W naszym kraju istnieją różne programy dla osób inwestujących w OZE. W przypadku niektórych z nich odpowiedni wniosek składa się jeszcze przed zakupem modułów i pracami montażowymi, a innym razem należy zwrócić się o dotacje już po ich zakończeniu. Dofinansowanie na fotowoltaikę w województwie warmińsko-mazurskim mogą uzyskać nie tylko właściciele domów jednorodzinnych, lecz także rolnicy, przedsiębiorstwa, wspólnoty mieszkaniowe i inne instytucje. Zakup paneli fotowoltaicznych nie musi więc wiązać się z ogromnymi wydatkami finansowymi, a inwestycja zwraca się już nawet po kilku latach.

Instalacje PV na Warmii i Mazurach

Fotowoltaika w województwie warmińsko-mazurskim? Firma Elektron chętnie pomoże w zaprojektowaniu instalacji, doborze i zakupie paneli oraz falowników, ich montażu, znalezieniu dofinansowania, a także późniejszym serwisie. Nasz zespół składa się z grupy fachowców doskonale znających rynek oraz parametry modułów od czołowych dostawców w naszym kraju. Możesz skorzystać z bezpłatnego audytu fotowoltaicznego, by uzyskać wstępne informacje na temat Twojej inwestycji.

Fotowoltaika na Mazurach? Zgłoś się do nas

Zakup, montaż i znalezienie dofinansowania na panele fotowoltaiczne w województwie warmińsko-mazurskim wcale nie musi być trudne i czasochłonne. Skorzystaj z oferty fachowców, a już niedługo będziesz mógł cieszyć się swoją własną instalacją, dzięki której uniezależnisz się od cen prądu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami!

Wypełnij poniższy formularz

nasz ekspert skontaktuje się z Tobą

Wybierz instalację:
Dalej
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Polityka prywatności

Wycena instalacji

Wypełnij poniższy formularz
nasz ekspert skontaktuje się z Tobą

Miesięcznie płacę około: 150 PLN
Skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić ofertę