fbpx

Fotowoltaika Podlaskie

Zastanawiasz się nad inwestycją w odnawialne źródła energii? W firmie Elektron pomożemy Ci w zaprojektowaniu, montażu i serwisie paneli fotowoltaicznych, a także w uzyskaniu na nie dofinansowania. Do współpracy zapraszamy właścicieli gospodarstw domowych, rolników oraz firmy, które chcą czerpać korzyści z fotowoltaiki. Jesteśmy z Łomży i działamy na terenie województwa podlaskiego, jak i w innych częściach naszego kraju.

Doświadczony instalator i biuro projektowe

Fotowoltaika w województwie podlaskim? Nic prostszego – z firmą Elektron sprawnie przejdziesz przez wszystkie etapy inwestycji. Dla naszych klientów wykonujemy projekt instalacji o mocy dostosowanej do potrzeb obiektu, dobieramy do niego panele fotowoltaiczne i pozostałe komponenty, a także zajmujemy się ich montażem na miejscu. Udzielamy porad dotyczących możliwych źródeł dofinansowania, oferujemy także usługi serwisowe. Ty też postaw na energię ze słońca! Zgłoś się do nas po bezpłatny audyt i poznaj wstępne koszty projektu.

Inwestycja w OZE

Dla wszystkich chcących zainwestować w panele fotowoltaiczne w województwie podlaskim przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, dzięki której cały proces przebiegnie sprawnie i bezproblemowo. Zrealizowaliśmy wiele projektów dla klientów z całej Polski – Ty również dołącz do ich grona i poznaj zalety, jakie niesie fotowoltaika. Dofinansowanie w województwie podlaskim, wydajność komponentów, możliwość montażu — jeśli masz pytania na te lub inne tematy, zgłoś się do nas.

Fotowoltaika w województwie podlaskim

Końcowa cena instalacji PV początkowo może wydawać się wysoka, ale na panele fotowoltaiczne można uzyskać dofinansowanie – w województwie podlaskim, jak i w innych częściach Polski. Warto dowiedzieć się, z jakich programów możemy skorzystać, by inwestycja w fotowoltaikę zwróciła się jak najszybciej. Do najpopularniejszych należą m.in. „Mój Prąd” oraz tzw. ulga termomodernizacyjna. Chcesz dowiedzieć się więcej? Wyślij zapytanie ofertowe przez formularz, a szybko się z Tobą skontaktujemy!

Wypełnij poniższy formularz

nasz ekspert skontaktuje się z Tobą

Wybierz instalację:
Dalej
Imię i Nazwisko
Adres e-mail
Telefon kontaktowy
Polityka prywatności

Wycena instalacji

Wypełnij poniższy formularz
nasz ekspert skontaktuje się z Tobą

Miesięcznie płacę około: 150 PLN
Skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić ofertę